Sanal Santral Çözümleri

Sanal Santral ile daha kurumsal olun

Sanal Santral, kişisel veya iş amaçlı olarak iletişim ihtiyacınızı çözmeye yönelik bir hizmetler bütünüdür. Sanal Santral, normal bir santralin yapabildiklerine ek olarak yeni ve teknolojik özelliklere sahip bir sistem sunarak tüm bu gelişmiş özelliklere sahip olmanın yanında tasarruf yapmanıza da imkan sağlar. Sayısallaşan telefon hatlarınızın sabit ücreti ortadan kalktığı gibi ekonomik görüşme ücretleriyle görüşme bedellerini de aşağılara çekersiniz.

Sanal Santral; kobiler, e-ticaret siteleri, home ofis çalışanlar, saha elemanı çalıştıran firmalar, çok şubeli firmalar, hukuk büroları, muayenehaneler gibi pek çok oluşuma hizmet edebilecek düzeydedir. Burada önemli olan ihtiyacın tam olarak belirlenmesi ve buna uyan esneklikte dahili hatların oluşturulmasıdır.

Sanal Santral ile tasarruf edin

Sanal Santral’in en büyük avantajlarından biri, herhangi bir santral yatırımı gerektirmemesidir. Bütün ip santral özelliklerini kullanabilirken kurulum, güncelleme ya da daha sonrasında sistem yenileme gibi önünüze çıkabilecek tüm donanım ve yazılım masraflarından kurtulmuş olursunuz.

Diğer önemli bir avantajı, çalışma alanınızı bir ofisle sınırlandırmamanızdır. Dahili numaralarınız farklı binalarda, şehirlerde, hatta ülkelerde olabilirken bir cep telefonunu bile dahili hat olarak sisteminize ekleyebilirsiniz.

Sabit ücret ve taşıma bedeli yok

Hattınızı Sanal Santral üzerine taşıdığınızda veya yeni numara aldığınızda aylık sabit ücret alınmamaktadır. Yapacağınız görüşmeleri Sanal Santral servisi üzerinden %50-%70 daha ekonomik tarifeler üzerinden yaparak ay sonunda sadece yaptığınız görüşme ücretini ödersiniz. Böylelikle hem kullandığınız hatlara sabit ücret ödememiş, hem de yapacağınız görüşmeleri mümkün olan en hesaplı tarifelerle yapmış ve bu sayede de iletişim giderlerinizden büyük oranda tasarruf etmiş olursunuz.

Ayrıca Sanal Santral Toplu SMS ile çalıştığınız kurumlarla ayrılmaz bir bağ kurma şansı elde ederek iletişiminizi kesintisiz sürdürme rahatlığını yaşarsınız.

Sanal Santral Avantajları

– Sabit ücret ödemezsiniz.

– Mevcut telefon hatlarınıza yenisini eklemenize gerek olmaksızın dilediğiniz sayıda harici sistem hattı oluşturabilirsiniz. Oluşturulacak hatlar için bir bedel ödemezsiniz.

– Sistemi kurduracağınız tüm şube, bayileriniz ve sisteme sahip tüm firma ve kurumlar ile sistem içerisinde yapacağınız görüşmeler ücretsizdir.

– Sistem üzerinden aradığınız bir görüşmeyi, görüşme esnasında telefonu kapatmadan gerek aynı ilde gerekse farklı ilde veya ülkedeki sisteme sahip bayi veya şubenize aktarıp görüşmeye aktardığınız yerdeki kişi ile devam etmesini sağlayarak zaman kaybetmeden sorulara yanıt verebilir veya sorunları kısa zamanda çözebilirsiniz.

– Sistem kurulduktan sonra müşterinin yetkili gösterdiği bir veya birden fazla kişi için sistem denetim paneli oluşturulur. Yetki verilen kişiler sistem panelinden tüm yapılan görüşmeleri aranan numaraları, görüşme sürelerini, aranan bir numaranın hangi tarih aralığında kaç kez arandığını ve bu aramaların bedellerini, hangi dahili hattın hangi numaralar ile görüştüğünü ve tüm bu detaylı bilgileri bedelleri ile görebilirler. Değişik kriterlerde yapabilecekleri denetimleri istediklerinde istatistik veya liste olarak bilgisayara belge olarak indirebilir, mail olarak gönderebilir veya basılı evrak olarak dosyalama yapabilirler.

– Tek bir internet hattı ile aynı anda 30 farklı dış görüşme yapabilirsiniz.

– Dış aramalarınızda sistemi kullanacağınızdan ve telekom hattınızda sadece dışarıdan gelen aramalara yanıt verileceğinden çok daha az meşgul olacaktır.

TOP
Akınsoft Ana Bayii Demo Talep Formu Telefon: 0850 441 13 90
Bizimle iletişime geçin ! Sizi yerinizde ziyaret edelim. İşletmenize en uygun çözümü sunalım.

    error: İçerik korunuyor !!