Hakkımızda

Günümüz iş dünyasında firmaların rekabet gücü, Bilgi Teknolojilerinden yararlanma düzeyi ile doğru orantılı olmaya başlamıştır. Bu nedenle ticari başarı, artık ancak iyi planlanmış, tasarlanmış, kurulmuş ve kesintisiz hizmet veren bir bilgi teknolojisi altyapısı ile mümkün olmaktadır.

KOBİ Bilgi Teknolojileri, gelişen teknolojiyi takip edip kendini yenileyen, araştırma ve geliştirme faaliyetlerine önem veren, müşterilerinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda onlara özel, etkin ve hızlı çözümler üreten deneyimli, genç bir firma olarak sektördeki yerini almıştır. Kurumları hedeflerine ulaştıracak en yeni bilgi teknolojilerini kullanan KOBİ BT, bilgi işlem ortamlarının planlanması, yapılandırılması, kurulması ve yönetimi ile ilgili destek vermektedir. Farklı sektörlere yönelik sunduğu hizmet ve çözümler ile yurtiçi ve yurtdışında rekabet gücünü artırmak isteyen firmaların kendi iş alanlarına odaklanmaları ve böylece daha hızlı bir büyüme sağlamaları konusunda katkı sağlamayı hedeflemektedir.

KOBİ Bilgi Teknolojileri, bilgi teknolojileri danışmanlığı hizmeti sunduğu kurumlar ile ‘müşteri’ olarak değil, ‘iş ortağı’ yaklaşımıyla bir takım oluşturarak kalıcı bir bilgi aktarımı gerçekleştirip en iyi çözümü sunmaya çalışmaktadır. Farklı sektörlerde elde ettiği deneyimlerini bilgi birikimiyle birleştiren KOBİ BT, ihtiyaca en uygun, hızlı ve kaliteli anahtar teslimi projeleriyle firmaların teknolojik değişimlere uyum sağlamalarına destek olmaktadır.

TOP
Akınsoft Ana Bayii Demo Talep Formu Telefon: 0850 441 13 90
Bizimle iletişime geçin ! Sizi yerinizde ziyaret edelim. İşletmenize en uygun çözümü sunalım.

    error: İçerik korunuyor !!