Danışmanlık

Günümüzde bilgi, en değerli kaynak olarak gösterilmektedir. Dolayısıyla bilgiye erişim ve bilgiyi işlemeye yönelik yatırımların önemi de her geçen gün artmaktadır.

Sürekli gelişen iş dünyasında, doğru kaynaklar ile bilgi teknolojilerini uyumlu bir biçimde kullanan şirketler, gelişmekte ve rekabet avantajı sağlamaktadırlar. Rekabetin ve müşteri taleplerinin sürekli yeni boyutlara taşınıyor olması, teknolojinin takip edilemeyen hızı ve gelişen iş modelleri, şirketlerin kendilerine özel ve mevcut yapılarıyla uyumlu yeni iş uygulamalarına duydukları ihtiyacı artırmıştır. İşletmeler, amaçlarına ulaşmak için teknoloji yatırımı yapmakta fakat her zaman beklediği sonucu alamamaktadır. Yine birçok işletme doğru sonuca ulaşabilmek için nereden, nasıl başlaması gerektiğini, ne kadarlık yatırıma ihtiyacı olduğunu planlayamamaktadır. Bu konuda yapılan yatırımlara yüksek bütçeler ayrılması nedeniyle, konuyla ilgili olarak firmaların aldığı danışmanlık hizmetleri de önem kazanmaktadır.

KOBİ Bilgi Teknolojileri, genç, uzman ve eğitimli kadrosuyla bu ihtiyaçları karşılamak için iş gereksinimlerine göre tasarlanmış, çevre sistemlerle entegre özel uygulamalar geliştirir, destek ve yönetim hizmeti sağlar. KOBİ BT, müşterilerinin maliyetlerini azaltmayı, hizmet kalitesini, kazançlarını ve iş verimliliklerini artırmayı amaçlar.

KOBİ Bilgi Teknolojileri’ni, rakiplerinden farklı kılan satış öncesi ve sonrası sunduğu kaliteli danışmanlık hizmeti ile müşterilerinin beklentileri ve ihtiyaçlarına uygun alternatifli çözümler yaratabilmesidir. KOBİ BT, farklı sektördeki müşterilerine, iş ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş çözüm ve hizmet paketleri sunarak verimli bir iş paydaşlığı modeli geliştirmektedir. Aynı zamanda her biri konusunda uzman kadrosuyla ve dünyanın lider iletişim teknolojileri üreticileri ile kurmuş olduğu iş ortaklıkları ile müşterilerinin taleplerine en uygun ürünleri kullanarak anahtar teslim projeler sunmaktadır.

TOP
Akınsoft Ana Bayii Demo Talep Formu Telefon: 0850 441 13 90
Bizimle iletişime geçin ! Sizi yerinizde ziyaret edelim. İşletmenize en uygun çözümü sunalım.

    error: İçerik korunuyor !!