Bakım Anlaşmaları

Günümüzde tüm işletmeler, bilişim teknolojisi ürünlerini kullanarak faaliyetlerini sürdürmektedirler. Bu noktada bir işletmenin çalışması ve verimliliği, kullanılan bilişim teknolojisi ürünlerinin ve sistemin kesintisizliğine bağlıdır.

KOBİ Bilgi Teknolojileri, sorunu doğuracak sebepleri önceden ortadan kaldırmak ve riski minimize ederek verimliliği artırmak amacıyla kurumlara Kurumsal Bakım Anlaşması hizmetini sunmaktadır.

KOBİ BT Kurumsal Bakım Anlaşması; müşterinin talep ve ihtiyaçlarına göre şekillendirilebilmektedir. Standart bir Kurumsal Bakım anlaşması; Kurumsal Bakım anlaşması süresince yerinde servis desteği, ayda bir kez periyodik bakım, envanter takibi, verilerin yedeklenmesi, tüm Microsoft Windows İşletim Sistemleri desteğini kapsamaktadır.

Sunucu, veri depolama ürünleri, yedekleme üniteleri ve diğer çevre birimlerinin periyodik bakımı ve kontrolü, orijinal yedek parça ile birebir değişimi, ticari ve sektörel programların kurulum, eğitim ve desteğinin sağlanması standart bakım anlaşması kapsamında olup gerektiği durumlarda eleman outsourcing, helpdesk ve benzeri hizmetler eklenebilmektedir.

TOP
Akınsoft Ana Bayii Demo Talep Formu Telefon: 0850 441 13 90
Bizimle iletişime geçin ! Sizi yerinizde ziyaret edelim. İşletmenize en uygun çözümü sunalım.

    error: İçerik korunuyor !!