WORKCUBE

Workcube, ERP kavramına yepyeni bir tanım getirerek, kurumlara tümleşik planlama ve iş yaklaşımı sunuyor. İşletmenizdeki tüm departman, operasyon ve süreçleri yönetmek için ihtiyacınız olan fonksiyonlar bir arada ve bütünleşik olarak Workcube’de…

Kurumsal yazılıma ihtiyacınız var ancak hangi departmanlarınızda hangi fonksiyonlara sahip bir uygulama olması gerektiğini henüz bilmiyorsunuz? Workcube’un hızlandırılmış analiz sorularını cevaplayın işletmeniz için en doğru konfigürasyon önerisini anında görün. Ne eksik ne fazla!

İşiniz her açıdan yeni beklentiler, rakipler, kanallar, tehditler ve fırsatlarla karşı karşıya. Artık dijital değişimi dahil etmeden işinizi bugüne ve geleceğe hazırlamanız imkansız.Workcube, özgün olarak geliştirdiği QPIC-R metodolojisi ile işinizi ve müşterilerinizin beklentisini merkeze alarak dijital dönüşüm için hazır olup olmadığınızı, çekirdek yeteneklerinizi, süreçlerinizi iş modelinizi inceler.

Workcube Catalyst’i işletmenizde hızlı biçimde kullanmaya başlamanız için Workcube iş ortakları uzun yıllara dayanan tecrübeleriyle size hızlı çözüm üretir. Uygulama danışmanlığı kapsamında hizmet aldığınız iş ortağımız İmplementasyon sürecini yönetirken şirket çalışanları, sistem entegratörleri ve Workcube merkez ekibi ile koordineli bir iş birliği içerisinde hizmet üretir.

Workcube, işletmelerin ihtiyacı olan tüm IT sistem ve alt yapı gereksinimlerini en verimli şekilde aşama aşama planlar, tasarlar ve yönetir. E-Dönüşüm projenizde ihtiyaç duyacağınız bulut mimarisine geçiş veya kurumunuz içerisinde ihtiyacınız olan güçlü IT altyapı oluşturma süreçlerinizi sizin adınıza yönetir.

Dijital Olgunluk Seviyenizi ölçün!

Ücretsiz raporlama hizmetimizden faydalanmak için yandaki formu doldurunuz.!

HİZMETLERİMİZ

Günümüzde bilgi, en değerli kaynak olarak gösterilmektedir. Dolayısıyla bilgiye erişim ve bilgiyi işlemeye yönelik yatırımların önemi de her geçen gün artmaktadır.

Bu hizmet ile işletmeler sahip oldukları sistemlere ait resmi, genel ya da detay bazda görebildikleri gibi tespit edilmiş problem ve çözümlerine ilişkin ayrıntılı verilere sahip olmaktadırlar.

Teknolojinin hızla gelişmesi, bilgi işlem yapıları içinde, birçok bileşenin bir arada çalışması zorunluluğunu da beraberinde getirmiştir. Sistem entegrasyonu, birbirinden bağımsız çalışan birden fazla sistemin bir araya getirilerek tek bir sistem olarak çalışmalarını sağlamaktır.

Danışmanlık hizmeti verdiğimiz KOBİ'lerin tercihlerine ve ihtiyaçlarına uygun, özel olarak karşılıklı geliştirdiğimiz projelerle, iş planı aşamasından iş hedeflerine ulaşmaya kadar etkin iletişim planları ile bir iletişim danışmanlığı hizmeti sunarak iç ve dış pazarda rekabet avantajı sağlamaları konusunda destek oluyoruz.

ÇÖZÜMLERİMİZ

SANAL SANTRAL ÇÖZÜMLERİ

KOBİ Bilgi Teknolojileri, Sanal Santral firmasının İstanbul'daki Ana bayilerinden birisidir. Sanal Santral, kişisel veya iş amaçlı olarak iletişim ihtiyacınızı çözmeye yönelik bir hizmetler bütünüdür.

BULUT ÇÖZÜMLERİ

KOBİ Bilgi Teknolojileri, Sanal Santral firmasının İstanbul'daki Ana bayilerinden birisidir. Sanal Santral, kişisel veya iş amaçlı olarak iletişim ihtiyacınızı çözmeye yönelik bir hizmetler bütünüdür.

SUNUCU VE VERİ DEPOLAMA

Kritik iş uygulamaları ve veri yönetimi için doğru sunucu çözümlerinin seçilmesi gerek iş sürekliliği, gerek veri güvenliği için çok önemlidir.

GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Bilgi ve iletişim teknolojilerindeki hızlı gelişmeler ile birlikte veri ve iletişim güvenliği ihtiyaçları da artmaktadır.

TEKNOLOJİ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

150+

Yeni Müşteri

130+

Mutlu Müşteri

23+

Farklı Sektör

15+

Devam Eden Proje
TOP
Akınsoft Ana Bayii Demo Talep Formu Telefon: 0850 441 13 90
Bizimle iletişime geçin ! Sizi yerinizde ziyaret edelim. İşletmenize en uygun çözümü sunalım.

    error: İçerik korunuyor !!